Депутат Старосамбірської районної ради звинуватив Галсільліс у підробці документів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Депутат Старосамбірської районної ради звинуватив Галсільліс у підробці документів
24 Листопада, 18:22

Депутат Старосамбірської районної ради звинуватив Галсільліс у підробці документів

Активіст Василь Курій опублікував у Фейсбуці пост, в якому оприлюднив факти незаконних дій комунального підприємства Львівської обласної ради «Галсільліс» та зробив офіційну заяву до правоохорнців.

Як зазначив активіст в дописі, за останні два тижні на території Старосамбірщини виявлено три факти незаконної порубки дерев на територіях, що належать підприємству «Галсільліс».

Він пише, що представники підприємства здійснили незаконну порубку у селі Тур’є, яку зафіксували правоохоронці, а потім заявили, що також виявили цю рубку, ще швидше за активістів, вважають її незаконною, однак поліцію  повідомити не встигли.

«Нашвичкоруч підробили документи, все це робилося заднім числом. І тут до статей кримінального кодексу 172, 191, 246, додали собі ще 255, 256, 364, 365, 366. Справа в тому, що трактор який трелював цей ліс – лісника, є також фото і свідчення його участі, факт змови та підробки документів свідчить, що Галсільліс працює як злочинне угрупування,» – написав активіст.

Василь закликає лісників не брати участі в махінаціях та різноманітних злочинних діях, що їх пропонує здійснювати обласне керівництво «Галсільлісу» в особі керівника Володимира Мельника. Каже, що останній шукає «відбувайл», а потім кине лісників на призволяще.

  • 0
  • 3144
Відео