Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Депутата від ОПЗЖ ізолювали через зустріч із хворим на коронавірус, – депутатка Сюмар (оновлено)
06 Березня, 13:19

Депутата від ОПЗЖ ізолювали через зустріч із хворим на коронавірус, – депутатка Сюмар (оновлено)

Народна депутатка від “ЄС” Вікторія Сюмар заявила, що депутата від «Опозиційної платформи — за життя» Олега Волошина ізолювали через загрозу зараження коронавірусом. Він наприкінці лютого відвідав Францію. Там мав зустріч із депутатом Національної асамблеї Жаном-Люком Рейтцером, який заразився коронавірусом і зараз перебуває в реанімації.

Олег Волошин 27 лютого опублікував у Фейсбуці повідомлення, текст якого зараз прихований, однак в ЗМІ зберігся його скрін, пише “Українська правда.” У ньому депутат повідомив, що мав зустріч з французьким колегою.

“Шикарний краєвид за вікном кабінету колеги з Національної  асамблеї Жана-Люка Рейтцера, звичайно, викликає заздрість, але не відволікає від головного: підготовки першої чотиристоронньої зустрічі парламентського виміру нормандського формату”, – написав Волошин.

За кілька годин після сьогоднішнього повідомлення у ЗМІ про цю зустріч депутатка Вікторія Сюмар опублікувала у Фейсбуці пост.

«Після плювання і бризкання слиною з вереском про «соросят-поросят» депутата Волошина таки ізолювали. Перевірять на предмет неперебірливих зовнішніх контактів. Втрутитися довелося спікеру і секретареві РНБО», — написала  депутатка Сюмар. І додала, що це «не жарт».

Нагадаємо, 68-річний Жан-Люк Рейтцер, депутат партії “Республіканці” з Ельзасу, був госпіталізований у четвер з підозрою на коронавірус. Результат його аналізів підтвердив захворювання.

“Депутат перебуває у реанімації, його стан вважається серйозним”, – повідомляє французький парламент у своїй заяві.

Рейтцер востаннє був присутній на парламентському засіданні 25 лютого, але цього тижня не відвідував парламент.

У французькому парламенті почали внутрішнє розслідування, аби встановити, хто контактував з інфікованим депутатом. Крім того, депутатів та співробітників, які мали із ним тісний контакт у період з 24 по 28 лютого, попередили про зараження колеги у четвер ввечері.

Фото: Українська правда.

Схожі новини