Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Депутата, що приторговував наркотиками, виключили з партії
27 Листопада, 17:43
logo-black

Депутата, що приторговував наркотиками, виключили з партії

Львівська обласна організації  «УКРОП» після інформації про причетність їхнього депутата до наркобізнесу зробила офіційну заяву. 24-річний Сергій Феденишин, який є депутатом Лопатинської ОТГ, що на Радехівщині, та підозрюється в організації масштабної наркотичної схеми – більше не член партії.

«Учора було повідомлення від прокурора, а сьогодні дізналися, що людина, яка фігурує у цій справі, є депутатом ОТГ від нашої партії. Тому керівництво прийняло рішення виключити Феденишина із лав «УКРОПу». Категорично засуджуємо будь-які злочини, пов’язані зі зберіганням, виробництвом чи збутом наркотиків. Це неприпустимо. Очікуємо на об’єктивне слідство», – каже в розмові із LMN прес-секретар львівського обласного осередку «Укроп» Назар Притула.

Нагадаємо, депутата Феденишина затримали вчора, 26 листопада. Його підозрюють у розповсюдженні небезпечних психотропних речовин: амфетаміну, метадону, UR-144 та PVP, МДМА та кокаїну. Молодий обранець очолює комісію сільської ради з питань освіти, культури і спорту.

У свою чергу в Лопатині про хлопця відгукуються досить позитивно.

“Ніколи б не подумала, що Сергій чимось подібним займається. Одягався він, звичайно, шикарно, був завжди доглянутим і не схожим на місцевих хлопців. Їздив на дорогому білому авто зі шкіряним салоном. Сам доволі спортивний, підтянутий, приємний у спілкуванні. Культурний і начитаний. Займався боксом, їздив на змагання. Крім того постійно долучався до допомоги дітям із малозабезпечених сімей. А ще багато зробив у плані футбольних майданчиків для дітей, збирав для цього підписи, сам давав гроші. Він ніколи не був бідною людиною, його батько має непоганий бізнес в Радехові. Тому, якщо чесно, всі здивовані, навіщо йому був такий вид заробітків”, – розповідає місцева мешканка та просила не називати її.

  • 0
  • 582
Схожі новини