Депутатом громади на Самбірщині став 20-річний чоловік, за якого ніхто не проголосував | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Депутатом громади на Самбірщині став 20-річний чоловік, за якого ніхто не проголосував
10 Грудня, 16:53

Депутатом громади на Самбірщині став 20-річний чоловік, за якого ніхто не проголосував

На цих місцевих виборах депутатами громад стали аж 67 осіб, за яких ніхто не проголосував. Це стало можливим через те, що ці ж депутати балотувалися у списках прохідних партій, зазначає Рух «Чесно».

Серед них і 20-річний Дмитро Копанчук, який є сином народної депутатки від «Слуги народу» Олени Копанчук. У Рудківську міськраду він балотувався також від «Слуги народу». На окрузі Копанчук не набрав жодного голосу, а в загальному списку партії йшов під другим номером, що практично гарантувало йому потрапляння у міськраду. «Слуга народу» подолала бар’єр у 5% і змогла провести у раду трьох депутатів, одним із них і став Дмитро Копанчук.

 

На Дмитра Копанчука записана/була записана низка підприємств: ТОВ “Рашівка-Псел”, ТОВ “Гірнично-видобувна компанія “Подільські кар’єри”, ПП “Проскурівенерго”, ТОВ “Обзор”, ТОВ “Ігуасу”, ТОВ “Вектор девелопер груп”, ТОВ “ВКП “Безпечний світ”, ТОВ “Зелений екосвіт”, АО “Копанчук і партнери”, ТОВ “Гідросвіт”, ТОВ “Славгідро”, ТОВ “КЕК”. У декларації Олени Копанчук за 2019 рік зазначено, що низка підприємств відчужена Дмитру Копанчуку або Володимиру Копанчуку (чоловіку).

Раніше принаймні частина підприємств були записані на його матір — нардепку Олену Копанчук. Однак нардепи не можуть керувати бізнесом, поки перебувають на посаді, тому мають передавати свої підприємства, де є кінцевими бенефіціарами, в управління іншим фізичним або юридичним особам.

Відео