Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Депутату Сокальської райради не дають змоги працювати
03 Червня, 16:32
logo-black

Депутату Сокальської райради не дають змоги працювати

Упродовж п’яти місяців кілька сіл Смиківської сільради Сокальського району залишаються без обраного ними представника у районній раді, яким би мав стати депутат з фракції «Громадянська позиція». Справа в тому, що ще 18 січня помер депутат Петро Глушко, який відстоював інтереси мешканців сіл Двірці, Волиця та Заріка. Наступник, якого призначила Сокальська районна ТВК, з незрозумілих причин досі не може виконувати своїх обов’язків.

До слова, Петро Глушко в Сокальській райраді очолював фракцію «Громадянська позиція». 7 травня члени Сокальської територіальної виборчої комісії одноголосно визнали обраним депутатом цього органу його однопартійця Віталія Грисюка. 14 травня відбулась позачергова сесія райради. На ній мали оголосити Віталія Грисюка депутатом. Однак, як розповідають його однодумці, керівництво райради безпідставно відмовилось це роботи.

«Ніхто не назвав поважних причин, через які Віталію не дають працювати, – розповідає LMN Сергій Касян, депутат Львівської обласної ради від “Громадянської позиції”. – Віталій Грисюк є помічником одного з нардепів від Львівщини. Його обирали чотири села Смиківської сільської ради, розраховуючи на допомогу і підтримку. Він міг би багато чим допомогти цим селам, а поки ми просто втрачаємо час».

У Сокальській районній раді пояснюють таке затягування часу технічними моментами.

“Ми не отримали ще повного пакету документів. Як тільки будемо мати все необхідне – питання вирішиться”, – каже LMN заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко.

У “Громадянській позиції” натомість стверджують, що подали усі необхідні матеріали. На одній із крайніх сесій ЛОР Сергій Касян скерував до керівництва Львівської обласної ради та до Львівської обласної прокуратури запит про перешкоджання діяльності депутата Сокальської райради керівництвом цього органу. Просить вжити необхідні заходи, аби мешканці згаданих сіл нарешті мали у райраді обраного ними депутата.

Фото: з відкритих джерел

Схожі новини