Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зрив опалювального сезону: Володимир Гірняк звертається до Генпрокурора
29 Жовтня, 10:33
logo-black

Зрив опалювального сезону: Володимир Гірняк звертається до Генпрокурора

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради депутати розглянуть звернення до Генерального прокурора України, що стосується критичної ситуації у Новояворівську Яворівського району та Новому Роздолі Миколаївського району. Мешканці цих міст залишаються без теплопостачання.

Звернутися до правоохоронних органів запропонував депутат ЛОР Володимир Гірняк.

У своєму зверненні депутати зазначають, що стурбовані ситуацією, яка склалася стосовно централізованого опалення та постачання гарячої води і тепла на території міст Новояворівська та Нового Роздолу.

Переконані, що причиною проблем, що продовжують накопичуватися навколо питання теплопостачання вказаних міст, є незавершеність кримінальних проваджень, судових процесів, інших юридичних процедур щодо фірм – ТОВ «Енергія – Новий Розділ» та ТОВ «Енергія-Новояворівськ».  Вони свого часу отримали можливість управляти місцевими ТЕЦ, здійснювали це управління з порушеннями та, як це встановлено судовими рішеннями, проводили у злочинний спосіб.

«Ми розуміємо, що при попередньому керівництві генпрокуратури не було політичної волі довести до кінця справу, встановити та покарати винних. Причиною цього було те, що кінцеві беніфіціари вказаних фірм були тісно повязані з тодішнім керівництвом держави та правоохоронних органів», – йдеться у зверненні.

Депутати переконані, що сьогодні нічого не заважає закінчити всі юридичні процедури. Це дозволить відновити повноцінну роботу ТЕЦ та забезпечити мешканців Нового Роздолу та Новояворівська теплом.

Фото: ілюстративне

Схожі новини