Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Депутати і мандати: в облраді одного депутата позбавили повноважень, ще один на черзі
14 Червня, 12:52

Депутати і мандати: в облраді одного депутата позбавили повноважень, ще один на черзі

Депутата Львівської обласної ради від «Європейської солідарності» Григорія Козловського позбавили депутатських повноважень за власним бажанням. Заяву з таким проханням він подав ще 6 травня 2022 року. Сьогодні на засіданні сесії 57 депутатів підтримали таке рішення Козловського.

Заяву про дострокове припинення депутатських повноважень подав ще один обранець від «ЄС» – Микола Седіло. Зробив він це з-за кордону. Про це сьогодні повідомила голова облради Ірина Гримак, повідомляє zaxid.net.

Раніше низка медіа повідомляли, що Микола Седіло, який очолював депутатську комісію з питань комунального майна, залишив Україну 26 лютого, уже після оголошення про заборону чоловікам призовного віку виїжджати за кордон. Відомо, що він не є багатодітним і батьком та перебуває на військовому обліку, тож не мав права на виїзд.

Відповідаючи на запитання депутатів про те, хто ще з їхніх колег виїхав за кордон під час війни, Ірина Гримак зазначила, що ціла низка депутатів перебувають за межами України, за її словами це стосується і чоловіків, і жінок. Але жодних прізвищ Ірина Гримак не озвучила.

У результаті депутати вирішили скерувати запит до Державної прикордонної служби та оприлюднити на офіційному сайті прізвища обранців, які покинули Україну в час війни.

Схожі новини