Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Депутати ЛМР не виділили 40 мільйонів для інтернату на Короленка
11 Липня, 21:12

Депутати ЛМР не виділили 40 мільйонів для інтернату на Короленка

Депутати не дійшли згоди щодо виділення грошей на викуп в області приміщення на вул. Короленка, 7 під Центр опіки сиріт УГКЦ.

Про це пише видання «Варіанти».

Як зазначає видання, депутати більше двох годин обговорювали питання про внесення змін до бюджету розвитку м. Львова на 2019 рік.

ЛМР повинна скерувати 40 мільйонів гривень у бюджет області як субвенцію на капітальні видатки по об’єктах, які розташовані на території Львова. Як пояснив міський голова Львова Андрій Садовий, ці кошти Львівська обласна рада використає на розвиток соціальної інфраструктури, а на які саме об’єкти не вказано. Тобто обласна рада може витратити ці гроші на власні об’єкти, а не лише на ремонт приміщення на вул. Короленка.

«Ми сьогодні на бюджетній комісії не змогли прийняти рішення стосовного чіткого формулювання про субвенцію і перерахунок коштів в область. Є певні застереження, тому в мене прохання, щоб протягом наступного тижня бюджетка комісія чітко фіналізувала цю позицію», – пояснив Садовий.

Депутати запропонували залишити 40 мільйонів у нерозподіленому залишку і зазначили, що хочуть створити центр опіки сиріт і виділити кошти на ремонт приміщення, але тоді коли будівля буде на балансі міста.

Відтак депутати не виділили кошти, необхідні для купівлі приміщення.

До 1 серпня мають намір скликати ще одне засідання сесії ЛМР.

 

Фото: Вголос

Схожі новини