Депутати Львівської обласної ради не змогли позбавити мандата колегу, який втік на третій день війни | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Депутати Львівської обласної ради не змогли позбавити мандата колегу, який втік на третій день війни
20 Вересня, 18:00

Депутати Львівської обласної ради не змогли позбавити мандата колегу, який втік на третій день війни

Депутати Львівської обласної ради не проголосували за позбавлення повноважень свого колеги Миколи Седіла. 41-річний депутат Львівської облради від «Європейської солідарності», який очолював комісію з питань комунального майна, покинув Україну 26 лютого. Про це LMN стало відомо з трансляції сесійного засідання обласної ради.

Микола Седіло є депутатом Львівської обласної ради двох скликань. Чоловік прийняв рішення скласти повноваження депутата Львівської обласної ради достроково за власним бажанням.

Члени комісії з питань законності, депутатської етики, регламенту та свободи слова Львівської обласної ради підтримали заяву Миколи Седіла і запропонували розглянути питання щодо складання ним депутатських повноважень на найближчому сесійному засіданні. 

Однак на сьогоднішній сесії голосів депутатів забракло, аби достроково припинити депутатські повноваження Седіла.

Рішення підтримали лише 39 депутатів. Жодного голосу «за» не дали депутати фракцій «Слуга народу», «Самопоміч» та «Голос».

Відео