Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Депутати Львівської облради таки затвердили звіт Олександра Ганущина
28 Травня, 19:02

Депутати Львівської облради таки затвердили звіт Олександра Ганущина

Депутати Львівської обласної ради з другої спроби затвердили звіт голови Олександра Ганущина. «За» проголосувало 46 депутатів.

Депутат від Самопомочі Михайло Сидорович заявив, що він голосував за, але його картка не спрацювала. Попросив повернутись до розгляду цього питання повторно.

Депутати за скороченою процедурою розглянули питання і затвердили звіт Ганущина. Також прийняли рішення продовжити роботу ради без перерви на годину.

 

 

61407107_603284680167804_3444046691689299968_n

Під час свого звіту голова облради розповів про третій рік роботи Львівської обласної ради. Наголосив, що увага була приділена розвитку інфраструктури; зміні підходів у призначенні керівників комунальних медичних закладів; проектам місцевого розвитку – 2018. Також зазначив, що облрада працювала над створенням платформ для обговорення та вирішення проблем регіону; енергозбереженням в бюджетній сфері; стратегією у сфері екології. У звіті згадав про транскордонне та міжнародне співробітництво; розвиток Карпат; активну політику національної пам’яті та допомогу ЗСУ; співпрацю Львівщини та Луганщини.

Повний звіт Олександра Ганущина можна прочитати тут.

Нагадаємо, що сьогодні під час пленарного засідання звітував голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Перший раз за його звіт проголосувало тільки 42 депутати. В момент голосування заступників Ганущина Володимира Гірняка та Андрія Білоуса в залі не було.

Фото: прес-служба ЛОР

 

Схожі новини