Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Депутати підтримали перейменування Новоград-Волинського на Звягель
16 Червня, 14:11

Депутати підтримали перейменування Новоград-Волинського на Звягель

Сьогодні,16 червня, депутати Новоград-Волинської міської ради на Житомирщині ухвалили рішення про перейменування міста на Звягель. За відповідне рішення проголосували 22 з 30 присутніх обранців, повідомляє Суспільне.

На початку сесії депутат Олександр Поліщук вніс пропозицію про зняття з порядку денного питання про зміну назви міста. Пропозицію не підтримали: “за” проголосували чотири депутати. Після цього депутатка Світлана Крапівницька попросила ще раз повернутися до голосування за пропозицію про зняття питання щодо перейменування міста. За це проголосували 17 депутатів – цих голосів не вистачило для прийняття рішення.

6a5f56d41522964d

Після виступів депутатів та представників ініціативної групи питання про повернення Новограду-Волинському історичної назви Звягель поставили на голосування. “За” це рішення проголосували 22 з 30 присутніх депутатів.

Далі за відповідне рішення мають проголосувати депутати Житомирської обласної ради, а остаточне рішення про перейменування Новоград-Волинського на Звягель ухвалюватиме Верховна рада України.

Схожі новини