Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Депутати проголосували за створення реєстру педофілів
20 Грудня, 12:37

Депутати проголосували за створення реєстру педофілів

Верховна Рада підтримала запровадження реєстру педофілів, що буде відкритий лише для правоохоронців. За відповідний законопроєкт проголосувало 325 депутатів, передає “Громадське”.

Закон запроваджує Єдиний реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх. Доступ до реєстру отримають лише слідчі та інші уповноважені особи Нацполіції та Держбюро розслідувань.

Втім, право на отримання інформації з реєстру також матимуть керівники закладів освіти, охорони здоровʼя чи інших установ, які здійснюють нагляд за дітьми, надають їм медичні, навчальні та соціальні послуги при найманні людини на роботу. Також доступ до реєстру матимуть керівники органів влади, місцевого самоврядування та особи, які бажають перевірити свою наявність у ньому.

Люди, яких внесуть до реєстру, будуть зобовʼязані повідомляти поліцію про зміну місця проживання та роботи.

Також закон передбачає посилення кримінальної відповідальності за злочини, вчинені щодо особи, яка не досягла 14 років, незалежно від її добровільної згоди — вводиться покарання у вигляді 10-15 років вʼязниці.

Перед другим читанням парламенті відмовились від норм про хімічну кастрацію за зґвалтування та розбещення неповнолітніх.

Фото: Коректно

Схожі новини