Дерев’яна хата спопеліла за лічені хвилини: на Самбірщині у вогні загинув 35-річний чоловік | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дерев’яна хата спопеліла за лічені хвилини: на Самбірщині у вогні загинув 35-річний чоловік
30 Березня, 10:02
logo-black

Дерев’яна хата спопеліла за лічені хвилини: на Самбірщині у вогні загинув 35-річний чоловік

Вчора, 29 березня, пізно увечері, у с. Ісаї Самбірського району виникла пожежа. Загорівся сільський дерев’яний житловий будинок. Вже розбираючи обгорілі конструкції, рятувальники знайшли у ньому тіло молодого чоловіка.

«Виклик отримали від родичів власників будинку. На місце одразу було направлено бригаду рятувальників. Коли наші хлопці приїхали, дерев’яний будинок вже був повністю охоплений вогнем. Нам вдалось не допустити розповсюдження вогню на інші сусідні дві будівлі. Пожежу загасили о 23.29», – розповів LMN cтарший інспектор ДПРЧ 28 Іван Марич.

Зі слів інспектора, вже коли рятувальники розбирали конструкції будинку, в одній із вигорілих кімнат знайшли тіло чоловіка. Воно сильно обгоріло. Як виявилось згодом – це син власниці будинку. Йому лише 35 років.

Місцеві розповідають, чоловік у будинку проживав сам. Його мати мешкала в іншому населеному пункті. Загиблий не був одружений. Зловживав алкоголем. Ймовірно, саме через його необережне поводження з вогнем і виникла пожежа в домі.

Проте остаточні причини виникнення займання і обставини смерті зможуть назвати поліцейські після проведеного розслідування.

 

Відео