Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дерусифікація триває: у Мукачеві демонтували погруддя Пушкіну
07 Квітня, 12:55

Дерусифікація триває: у Мукачеві демонтували погруддя Пушкіну

У Мукачеві демонтували пам’ятник-погруддя російському поету Олександру Пушкіну та зняли меморіальну табличку зі школи, що носила його ім’я. Про це повідомляють у Мукачівській міській раді.

«Це робиться з метою проведення заходів з дерусифікації у зв’язку з військовою агресією Росії проти України. Управлінню міського господарства доручено забезпечити демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків. Вчора вже було проведено демонтаж погруддя Пушкіну та меморіальної дошки із ЗОШ №1», – пояснюють у мерії.

acf826a5-0734-4fc0-bf78-653d04833f65

Як зазначається, забезпечити демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків доручено управлінню міського господарства. Також комунальному підприємству доручено забезпечити їх зберігання.

Щодо перейменування школи, то наразі управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради займається процедурою зміни назви навчального закладу.

На початку березня в Мукачеві перейменували вулицю Льва Толстого на честь Героя України Андрія Літуна. Відповідне рішення було прийнято на позачерговій сесії міської ради. Андрій Літун загинув на початку війни з Росією, 6 березня, був командиром 128-ї окремої закарпатської гірсько-штурмової бригади.

cf72e392-fab8-4fff-87e0-fe15d00fde25
Схожі новини