Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Державну податкову службу Київщини очолив 40-річний львів’янин
12 Листопада, 09:57

Державну податкову службу Київщини очолив 40-річний львів’янин

Виконувачем обов’язків начальника Державної податкової служби Київської області призначили 40-річного Ореста Вітика, одного із керівників головного управління ДФС Львівщини. Про його призначення вчора на своєму YouTube-каналі повідомив журналіст-розслідувач Євгеній Плінський.

Зазначив, що в ДПС Київської області йому підтвердили, що саме Орест Вітик приступив до виконання обов’язків керівника. На офіційному сайті Державної податкової служби Орест Вітик теж вказаний саме як в.о. начальника головного управління ДПС у Київській області, пише Zaxid.net.

Кілька днів тому Євгеній Плінський також опублікував інформацію про причетність Ореста Вітика до роботи конвертаційних центрів на Львівщині та прикриття нелегальних схем Львівської тютюнової фабрики. Зокрема, йшлося про маніпуляції з ПДВ, завдяки яким керівники Львівської тютюнової фабрики  у цьому році «відмили» близько 60 млн грн.

Як повідомив Євгеній Плінський, на посаду керівника Львівської митниці готується екс-начальник ДАБІ Львова Володимир Цабак. Він з липня до жовтня виконував обов’язки директора департаменту містобудування ЛМР.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини