Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Держдума завтра запустить процес визнання ОРДЛО
14 Лютого, 14:39

Держдума завтра запустить процес визнання ОРДЛО

Завтра, 15 лютого, Держдума Росії розгляне два проєкти постанови про визнання незалежності від України окупованих районів ОРДЛО. Їх підготували Комуністична партія та “Єдина Росія”. Про це пише “Українська Правда” з посиланням на російські інформагенства.

Рада Держдуми планує підготувати для пленарного засідання, яке відбудеться у вівторок, 15 лютого, два проєкти постанови про звернення до президента Володимира Путіна з проханням визнати незалежність “республік”. Перший проєкт ухвали був внесений депутатами від КПРФ. Цей документ передбачає, що якщо Держдума схвалює проєкт, його негайно відправляють президенту.

Другий проєкт ухвали запропонували кілька депутатів від фракції “Єдина Росія”. Він передбачає, що документ спрямовується спочатку до МЗС, Міноборони та інших відповідальних відомств, які мають оцінити законодавчу ініціативу. Передбачається, що Держдума потім розгляне проєкт постанови, що враховує пропозиції міністерств.

У ЗМІ, зокрема й закордонних, звучать повідомлення, що Росія намагається створити причини та виправдання для введення своїх військ на територію України.

Схожі новини