Десять нардепів планують покинути парламентську фракцію «Голос» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Десять нардепів планують покинути парламентську фракцію «Голос»
10 Червня, 09:16

Десять нардепів планують покинути парламентську фракцію «Голос»

Низка народних депутатів «Голосу» ведуть переговори щодо виходу з партії. Політсилу можуть покинути щонайменше 10 нардепів. Про це вчора, 9 червня, повідомило Hromadske з посиланням на народного депутата від «Голосу» Ярослава Юрчишина.

«Так виглядає, що узурпація влади й зловживання нею, про які 10 депутатів повідомляли ще декілька місяців тому, продовжуються. Буквально впродовж тижня було виключено керівників трьох обласних організацій (Чернівецької, Дніпропетровської та Херсонської), погрози отримували й багато інших партійців», – зазначив Юрчишин.

Він додав, що на місце знятих керівників призначають людей, які напряму пов’язані з керівництвом партії, тобто з Кірою Рудик.

Депутат наголосив, що за таких умов усе вказує на те, що партія просто втратила будь-які демократичні процеси всередині.

«Якщо партії як явища не існує, залишатися її членами за таких умов не є логічним», – наголосив Юрчишин.

За його словами, поки що питання виходу з партії низки народних депутатів ще не розв’язане — наразі тривають консультації.

До переліку парламентарів, які можуть покинути політсилу, входять Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Наталія Піпа, Ольга Стефанишина, Ярослав Юрчишин, Володимир Цабаль та Андрій Шараскін.

Також Юрчишин повідомив, що найближчим часом буде спільна заява половини («або й більшої кількості») членів парламентської фракції «Голосу».

Нагадаємо, що про розбіжності серед депутатів стало відомо ще в березні. Тоді низка парламентарів мала відмінну від керівництва партії позицію щодо голосування за один із законопроєктів.

А згодом десять народних депутатів від фракції оприлюднили спільну заяву. У ній вони розкритикували чинне керівництво партії та закликали переобрати його на з’їзді політсили. Тоді очільників партії звинуватили в узурпації влади — нібито вони використовують політсилу «як інструмент для задоволення власних інтересів, самопіару та підігрування владі».

Як вже писала LMN, колишній кандидат від «Голосу» на мерських виборах у Києві, один з обличь партії, телеведучий Сергій Притула 7 червня заявив про вихід із партії. Серед причин – непорозуміння із новим керівництвом.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео