Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Десятки банерів Тараса Чолія зірвали невідомі у 123-му окрузі
27 Червня, 14:52
logo-black

Десятки банерів Тараса Чолія зірвали невідомі у 123-му окрузі

Андрій Филик

Цієї ночі у Золочівському, Перемишлянському та Миколаївському районах зрізали і вкрали кілька десятків банерів кандидата до Верховної Ради Тараса Чолія. Він балотується на 123 окрузі. 

64645826_1160911210763879_8601908496964780032_n
Ще вчора банер висів на огорожі приватного будинку в селі Єлиховичі Золочівського району. Хто його вкрав - невідомо.

“По всьому Золочеву залишився один банер біля нашого коворкінгу та один на балконі. Всі інші на всіх площинах, навіть в далеких селах – хтось зрізав і забрав вночі”, – повідомляє сам кандидат Тарас Чолій. Якраз кілька днів він проводить свою агітацію на Золочівщині.

Так само кілька банерів з агітацією Тараса Чолія зникли у різних населених пунктах Перемишлянського та Миколаївського районів.

“Зривати і зрізати наші банери почали від минулої неділі, відколи ми почали розвішувати. Загалом до вчора було зірвано 7 банерів: два в Миколаївському районі, один в Перемишлянах, два в Глинянах, стільки ж на Золочівщині. Ми маємо багато відмов у розміщенні агітаційних матеріалів на рекламних площинах, у медіа. Думаю, раз мене бояться ті люди, які діють такими методами, то не дарма я взявся за цю справу. Я знав, що буде складно. Але готовий далі їздити, говорити з людьми. Бо такі речі ще більше переконують: ми все робимо правильно”, – каже Тарас Чолій.

У понеділок Тарас Чолій, спільно з Мирославою Бабінською – кандидаткою до ВРУ від Свободи, підписали меморандум про чесні вибори. І закликали долучитися до такої декларації всіх інших суб’єктів виборчих перегонів. 

Тарас Чолій – уродженець Перемишлянщини. По рідному округу до ВРУ йде вперше. 19 червня в ЦВК його зареєстрували як представника партії “Голос” Святослава Вакарчука.

Також він голова фракції Української Галицької Партії у Львівській міській раді, волонтер, громадський діяч, засновник проектів “Локальна історія”, “Незнаному воякови”.

Фото: Андрій Филик

Схожі новини