Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Десятки військових автомобілів вивозять труни загиблих в Італії (відео)
19 Березня, 21:18
logo-black

Десятки військових автомобілів вивозять труни загиблих в Італії (відео)

Сьогодні італійські ЗМІ оприлюднили відео, на якому видно, як військові автомобілі перевозять труни загиблих від коронавірусу COVID-19 у Бергамо. Дехто в Україні вважає, що це фейк. Львівська волонтерка Оксана Льода, яка зараз живе на території спалаху вірусу, розвіяла сумніви.

“Не фейк. Дай всім вам, Боже, щастя не жити у цій “фейковій” ситуації. Бергамо і Брешія на сьогодні – найгарячіші точки на мапі світу. Я живу під самою Брешією, тож описую лише те, що спостерігаю сама. Попри всі прийняті заходи,поширення вірусу у Ломбардії не вдається навіть сповільнити. “Надто пізно ввели строгий карантин”, – визнають італійці. Губернатор Ломбардії справді в розпачі. Військові машини вивозять з Берґамо померлих до крематоріїв в інші міста. Переповнені не лише лікарні, ми вже не даємо ради померлим. Кожен має право розпоряджатися своїм життям на власний розсуд, але ваша байдужість несе загрозу іншим, у тім числі і вашим близьким. Італія платить надто високу ціну за свою безпечність. Вчіться, доки Україна не почала рахувати померлих сотнями щодоби”, – каже пані Оксана.

Як повідомляє італійське видання Ilpost, у Бергамо є лише один крематорій. Він працює на повну потужність, цілодобово. Однак вдень може кремувати максимум 25 загиблих.

  • 0
  • 9490
Схожі новини