Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Дев’ять працівників поліції звернулися до лікарні, шестеро потрапили у стаціонар”, – Василь Віконський
24 Вересня, 11:44
logo-black

“Дев’ять працівників поліції звернулися до лікарні, шестеро потрапили у стаціонар”, – Василь Віконський

Сьогодні на позачерговій сесії Львівської обласної ради виступив очільник обласної поліції Василь Віконський. Намагався виправдати дії правоохоронців, які застосовували фізичну силу до активістів у селі Сілець Сокальського району 21 вересня.

“21 вересня у Сокальське відділення поліції надійшла заява, що група невстановлених осіб заважає руху 125 вагонів, завантажених вугіллям. За 10 метрів від них стояв тепловоз. Активісти не давали підчепити вагони до нього. Працівники поліції просили припинити злочинні дії. Протестувальники не послухали. Правоохоронці змушені були залучити додаткові сили – патрульну поліцію та батальйон особливого призначення. Нам відомо, що люди кидали камінням по правоохоронцях, били палицями. Після цього дев’ятеро працівників поліції потрапили до лікарні, шестеро – у стаціонар”, – розповів Василь Віконський.

Керівник обласної поліції розповів, що затримали 34 протестувальників, двоє яких були неповнолітні. Коли вони виходили з відділення поліції, то зазначили, що не мають претензій та підписалися, наголосив.

Віконський запевнив, що вказівок розігнати активістів “зверху” – не було, всі рішення він приймав сам особисто. Зізнався, що був присутній 21 вересня у Сільці.

Із сесійної зали лунали докори, що Василь Віконський – не на своєму місці. Депутати дорікали, що він не проводить об’єктивного розслідування цієї справи. Адже у селі Сілець до активістів прибули поліцейські без шевронів та у масках. Застосовували силу до жінки та дітей.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини