У Львові можуть закрити школи на карантин | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові можуть закрити школи на карантин
02 Лютого, 18:07

У Львові можуть закрити школи на карантин

У Львові діти шкільного віку стали більше хворіти на грип та ГРВІ. Управління освіти щоденно моніторить ситуацію з відвідуваністю і готове в разі необхідності призупиняти навчання.

Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповіла директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна:

 

«Ми прогнозували, що пік припаде на кінець січня – початок лютого. Але епідпорогу ми ще не досягаємо. Для того, щоб перервати ланцюг захворюваності, усі навчальні заклади поінформовані: якщо у них є більше 20% дітей, хворих на грип та ГРВІ, ми будемо припиняти навчання».

 

 

З 1 лютого на тиждень призупинити навчання в початковій школі №53. Ймовірно, призупинять навчання і в ліцеї «Лідер», але рішення ухвалюватимуть у понеділок після аналізу відвідуваності. Зазвичай навчання не буде 5-7 днів. А надолужити пропущене будуть за рахунок ущільнення тем.

Щодо ситуації із захворюваністю на кір, то ситуація не покращується. За січень у Львові захворіли 490 дітей. Більшість із них не мали щеплень.

Нагадаємо, в районах області також почали закривати школи на карантин. Зокрема, на Золочівщині вимушені канікули  будуть з 31 січня по 8 лютого.

 

Фото: з відкритих інтернет джерел

Відео