«Діма полетів у вирій»: у львівській лікарні не стало 24-річного пластуна з 80 відсотками опіків тіла | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Діма полетів у вирій»: у львівській лікарні не стало 24-річного пластуна з 80 відсотками опіків тіла
18 Березня, 10:03

«Діма полетів у вирій»: у львівській лікарні не стало 24-річного пластуна з 80 відсотками опіків тіла

Вчора, 17 березня, у Львівському опіковому центрі помер 24-річний тернополянин Дмитро Мудрий, який отримав 80% опіків тіла. Шість днів медики боролися за його життя. 11 березня у помешканні Мудрих у Тернополі стався вибух газу. Дмитро та батько, рятуючи менших дітей, отримали 80-90% опіки тіла. Чоловіків перевезли до Львова в опіковий центр. У середу, о сьомій ранку, Дмитрова мама – Олена Мудра – повідомила, що син помер.

«Діма полетів у вирій… Лікарі зробили все, що могли», – написала вона у Фейсбук.

За героїчний порятунок молодших братів під час пожежі Дмитра посмертно нагородять пластовою відзнакою «Бронзовий хрест за геройський чин», повідомляє Zaxid.net.

Нагадаємо, Дмитро Мудрий був членом «Пласту». Cпочатку був у новацтві, потім юнакував у гуртку «Фенікси» куреня №29 ім. Юрія Старосольського. Згодом очолював рій. Був членом куреня Ордену Хрестоносців.

«Був дуже творчим, навчався у Київському національному університеті культури і мистецтва. На пластових ватрах завжди грав на гітарі та драйвив постійною посмішкою. Захоплювався музикою, колись з друзями заснували гурт Random, де гарно проявляли себе на аматорській сцені. З дитинства батько поставив Дмитра на лижі і привив любов до гір. А ще Дмитро любив чай з різних країн, знався на різних сортах чаю. Дмитро був доброю, світлою людиною», – повідомили на сторінці «Пласту».

Сьогодні, 18 березня, у пам’ять про Дмитра у Львові організують благодійний концерт-вечір. Усі зібрані кошти перекажуть родині Мудрих. Гроші необхідні на лікування його батька, який перебуває у критичному стані.

«Нас зібралось більше 35 небайдужих музикантів, які готові організувати концерт, щоб допомогти фінансово. Ці концерти відбудуться в пам’ять Дімі і в підтримку його тата. 18 березня, у четвер, о 18:00 у Львівському муніципальному мистецькому центрі. Зареєструватись на цю подію може дуже обмежена кількість людей», — написала музикантка Інна Федорій у Фейсбук.

Друзі Дмитра з «Пласту» зможуть попрощатися з ним у Львові у п’ятницю, 19 березня, близько обіду. Точніший час та місце повідомлять пізніше.

Фото: зі сторінки “Пласту”

  • 0
  • 7699
Відео