Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дітей із Самбірщини, що мають складні життєві історії, запрошують безкоштовно відвідати дельфінарій
23 Вересня, 17:33
logo-black

Дітей із Самбірщини, що мають складні життєві історії, запрошують безкоштовно відвідати дельфінарій

Благодійний Фонд сімі’ї Доскіч разом із дельфінарієм «Оскар» започаткували благодійну ініціативу для малечі з Самбірщини. Йдеться про безкоштовні відвідини дельфінарію дітками із різних громад. Як розповів у коментарі ЛМН депутат Львівської обласної ради, засновник Благодійного Фонду Юрій Доскіч, це дітки, що позбавлені батьківського піклування, мають проблеми зі здоров’ям, є з багатодітних сімей або ж їхні батьки – учасники російсько-української війни.

«Це дітки, чия доля складна. Хтось росте без батька чи матері, у когось батьки захищали країну, тож вони багато знають про війну. У когось є дуже серйозні проблеми зі здоров’ям. Також у районах є багато сімей, чий фінансовий стан не дозволяє витрачати гроші на активне дозвілля дітей. Але ці дітки також повинні пам’ятати з дитинства і хороше, відволікатися від сірих буднів. І саме таким місцем є дельфінарій. Дітям там дуже подобається», – каже Юрій Доскіч.

За два тижні дельфінарій у Трускавці у рамках благодійної ініціативи вже відвідали близько сотні дітей. Але охочих чи не щодня більшає. У Благодійному Фонді сім’ї Доскіч зазначають, що постійно отримують прохання від батьків і освітян про нових діток. Звернутися, зокрема, можна до помічників депутата у районах або ж на сторінку Фонду у соцмережах. Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у мальовничому курорті Трускавець є єдиним закладом такого типу у Західній Україні.

14ac034b-fdac-4163-8f5e-e9b86295f961
fd47af28-ce76-44d7-ae6a-a16ed214596b

Фото: Фейсбук

Схожі новини