Дітей з Самбірщини завтра везуть на партійну масовку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дітей з Самбірщини завтра везуть на партійну масовку
06 Грудня, 19:22

Дітей з Самбірщини завтра везуть на партійну масовку

Дітей з Самбірщини завтра планують використати, як партійну масовку для “слуг народу”. Про це, посилаючись на офіційний документ, повідомив у своєму ФБ Василь Курій.

 

 

“Пригадуєте, недавно, при територіальних громадах створили комунальні молодіжні центри. Деякі громади опиралися, але команда зверху і заохочення грантами відіграло свою роль. Для прикладу, ці комунальні центри забезпечували явку дітей в дитячий табір SamCamp організований Unicef у вересні цього року в Сприні, що на Самбірщині. Діти були задоволені, грамоти вручав сам Максим Козицький. А тепер головне.

Сьогодні, в День Святого Миколая, керівники молодіжних центрів в Самбірському районі отримали повідомлення від Самбірської районної державної адміністрації – направити 7 грудня 2023 року по 1-2 дитини на захід в місто Львів, готель «Rius»”, — повідомляє Василь Курій.

 

На запитання що за захід, отримали відповідь, яку бачите на фото: Семінар з партійного будівництва для представників осередку партії «Слуга народу». Виходить – відпочили трохи, можна і партії послужити.

 

“Ми платимо зарплату чиновникам з РДА щоб вони партійні семінари проводили? Для чого ви так вчиняєте і хто дав право залучати дітей до розбудови партії? Батьки, чиїх дітей записали на завтрашню поїздку, ви про це знали?”, — запитує Василь Курій.

 

 

А десь в Ростові, тихенько усміхнувся янукович, бо навіть його РДА такого собі не дозволяли.

Цікаво, що з цього приводу скажуть в Службі Безпеки України та Національній поліції України?

 

 

Відео