Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дітей запрошують пограти в супергероїв: для кого вхід на «Книгоманію» безкоштовний
17 Травня, 12:12
logo-black

Дітей запрошують пограти в супергероїв: для кого вхід на «Книгоманію» безкоштовний

Леся Гаврилюк

Сьогодні у львівському Палаці Мистецтв стартував фестиваль дитячого читання “Книгоманія”. Його проводитимуть у форматі гри “Супергерої рятують планету”. Форум триватиме 3 дні. Організатори запрошують усіх охочих, особливо дітей віком від 6-ти років. Окрім книжкового ярмарку, запланували багато майстер-класів – аплікації, аквагрим, моделювання з паперу 3D-фігур. Дітям покажуть прийоми з тхеквондо і основ бойового гопака, моделювання з паперу 3D-фігур. Їх вчитимуть, як протистояти булінгу, познайомлять з професією режисера, та розкажуть, як стати письмеником.

“Захід відбувається вже багато років поспіль. Його завжди відвідує багато дітей, бо тут справді цікаво і пізнавально. Цього року буде ще й зоокуток – кролики, морські свинки, шиншили, хом’ячки, папугаї, змії та виставка кактусів. Учасники будуть проходити цікавий квест, відчують себе супергероями, бо рятуватимуть планету “Книгоманія” від екологічної катастрофи. В кінці отримають заохочувальний приз,” – розповіла LMN волонтер фестивалю Соломія Кундис.

Вартість вхідних квитків: Для дітей: 1 день – 50 грн. Всі дні – 100 грн. Для дорослих: 1 день – 20 грн. Всі дні – 50 грн Безкоштовно можуть відвідати захід діти з багатодітних та малозабезпечених родин, діти з інвалідністю, діти учасників АТО і героїв Майдану, діти переселенців, вихованці дитячих будинків та інтернатів, діти-сироти, напівсироти, діти віком до 6 років.

Фото: bookforum.ua

Схожі новини