Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Діти на Старосамбірщині борються з поганими дорогами, оприлюднюючи проблеми в Інтернеті
13 Березня, 16:27

Діти на Старосамбірщині борються з поганими дорогами, оприлюднюючи проблеми в Інтернеті

Понад півтисячі поширень набрало в Інтернеті відео, на якому показано, як чоловіки виштовхують шкільний автобус, який загруз у болоті. Така подія мала місце на Старосамбірщині, у селі Недільна. Село належить до Топільницької сільської ради, проживає тут 200 людей, з них два десятки школярів. Діти навчаються, в основному, у Стрілківській середній школі, кілька – у Топільницькій дев’ятирічці.

12 березня «Школярик» відвозив дітей з навчання. У болоті й застряг. На сорокасекундному ролику видно, як п’ятеро сільських чоловіків виштовхують з болота «Школярик», який привіз їхніх дітей. Допомагала й сільська жінка. Відео знімали і оприлюднили в мережі діти з коментарем: «Тяжка дорога до науки».

Розповсюджують ролик місцеві.

«Село Недільна, де вивозять по 20 машин лісу в день, от така дорога, а під вікнами нашої сільради нічим не краща дорога, скоро там теж будемо плавати в тих ямах»,- пишуть у коментарі до відео.

Нагадаємо, нещодавно Інтернет сколихнула історія про школярів із іншого села на Старосамбірщині – з Галівки, які самостійно лагодили дорогу, щоб до них міг доїхати шкільний автобус. Там схожа історія – через величезні вибоїни транспорт «Школярик» до села не міг заїжджати. Дітям доводилось 40 хвилин іти пішки до сусіднього села.

Схожі новини