Діти з Новояворівська зняли ряд кліпів з різдвяними піснями (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Діти з Новояворівська зняли ряд кліпів з різдвяними піснями (ВІДЕО)
07 Січня, 13:42
logo-black

Діти з Новояворівська зняли ряд кліпів з різдвяними піснями (ВІДЕО)

Напередодні Різдва вихованці вокальної студії «Мій голос», що діє при церкві Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ у Новояворівську, підготували ряд відеокліпів з новорічними привітаннями. Відео уже доступні в мережі.

Кліпи вражають професійним виконанням, щирістю дитячих почуттів та емоцій. Юні таланти почали вивчати пісні ще з жовтня. У вокальній студії «Мій голос» мистецтво співу опановують понад пів сотні дітей. Це, зокрема, 5 колективів та окремі солісти.

«Знімаючи кліп ми намагались створити максимально святковий настрій. Зйомки кліпу відбувались у Львові. Пісню записували на студії у Новояворівську. Було дуже весело та цікаво. Сподіваємось і надалі дивувати мешканців Львівщини кліпами та піснями. Від імені усіх учасників ансамблю дякую насамперед нашому керівнику Надії Іванівні Колиняк, а також усім, хто допоміг нам у записі та зйомці кліпу», – розповідає LMN учасниця ансамблю “Веселкові барви” Софія Копитчак.

13-річна Софія разом з ансамблем записала пісню «Last Christmas». Це світова класика, що входить у ТОП-10 новорічно-різдвяних синглів усіх часів. У соціальній мережі Фейсбук відео вже набрало 8 тисяч переглядів.

Ідея запису кліпів належить керівнику ансамблю Надії Колиняк, а кадри до роликів придумували спільно з дітьми та оператором. Зняв ролики та підготував до запуску Михайло Штендера.

«Ми дуже хотіли у цей різдвяний період трішки підняти людям настрій. Розуміємо, що зараз не проста ситуація. Але атмосфера Різдва особлива. Її ми хотіли передати у наших роликах: показати у них тепло, дружбу, родинний затишок, взаємозв’язок. А кому, як не дітям, це може найкраще вдатись», – каже LMN Надія Колиняк.

Окрім «Last Christmas», вихованці вокальної студії записали ще ряд кліпів: група Voice’ики заспівала пісню «З Днем народження Ісус» на слова та музику Єлизавети Кравчук, Ірина та Оксана Бонк виконали «Колядницю» Наталії Май. Софія Микитюк заспівала пісню «Зима», Ольга Юрик – «Загадай своє бажання», Дарина Кіт «З Новим Роком», Анна-Марія Галань «Нічка-Чарівничка», а Софія Кучма заспівала кавер на пісню «Jingle Bell Rock».

«Для кожної окремої копозиції ми підбирали іншу студію, оскільки атмфосера пісень трохи різнилась. З “Веселковими барвами“ записували пісню три години, а з “Voice’иками“ – дві. Це молодші діти. Нещодавно ми з ними записували пісню «Чомучки». Вона активна така. А «З Днем народження Ісус» значно спокійніша: тут багато ніжності та духовності. Дітям важко було втриматись стільки спокійно. Але ми їм казали: ще трішки треба потерпіти для Ісусика, і вони чемно слухались», – розповідає Надія Іванівна.

До слова, минулоріч вихованці студії також творчо вітали з Різдвом.

 

Нагадаємо, вокальна студія «Мій Голос» у 2019 році зворушила Львівщину виконанням пісні «Ісус». Ролик до неї зняли у Крехівському монастирі. Відеокліп набрав понад 30 тисяч переглядів на YouTube.

Відео