Діти пікетували “Львівську залізницю” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Діти пікетували “Львівську залізницю”
25 Жовтня, 18:29

Діти пікетували “Львівську залізницю”

Сьогодні, 25 жовтня, близько пів тисячі дітей та їх батьки прийшли з пікетом під будівлю регіональної філії «Львівська залізниця», повідомляє газета “День”. Причиною протесту стала висока орендна плата за хореографічні зали у львівському Палаці залізничників.

У Палаці залізничників вже багато років займаються п’ять самодіяльних колективів – «Сонечко», «Едельвейс», «Смайлики», «Чарівні струни», «Магія Сходу». Загалом у них задіяно 450 дітей.

Проблема виникла 22 жовтня, коли Львівська залізниця звільнила 8 творчих працівників Палацу та запропонувала їм орендувати їх приміщення для репетицій. Зразу була й озвучена ціна – 520 грн. з дитини на місяць. Батьки кажуть, що за таких умов, скоріш за все, колективи розпадуться, а діти втратять можливість творчо розвиватися і опиняться на вулиці.

Такий стан речей обурює батьків, адже із 2000-го року вони самостійно робили ремонти репетиційних кімнат, закупляли меблі, обладнання та музичні інструменти. Крім того, у багатьох сімей у цих самодіяльних колективах займається двоє чи троє дітей одночасно.

Під час пікету до людей вийшов представник «Львівської залізниці». Він запросив керівників колективів на перемовини. При цьому зазначив, що керівництво готове піти на компроміс і знизити вартість орендної плати за приміщення для репетицій.  Але зарплати педагогів відтепер повинні лягти на плечі батьків вихованців самодіяльних колективів.

Основне фото: “Голос України”
Інші фото: “День”.

Відео