Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Діти пікетували “Львівську залізницю”
25 Жовтня, 18:29

Діти пікетували “Львівську залізницю”

Сьогодні, 25 жовтня, близько пів тисячі дітей та їх батьки прийшли з пікетом під будівлю регіональної філії «Львівська залізниця», повідомляє газета “День”. Причиною протесту стала висока орендна плата за хореографічні зали у львівському Палаці залізничників.

pal_8279
pal_8262

У Палаці залізничників вже багато років займаються п’ять самодіяльних колективів – «Сонечко», «Едельвейс», «Смайлики», «Чарівні струни», «Магія Сходу». Загалом у них задіяно 450 дітей.

Проблема виникла 22 жовтня, коли Львівська залізниця звільнила 8 творчих працівників Палацу та запропонувала їм орендувати їх приміщення для репетицій. Зразу була й озвучена ціна – 520 грн. з дитини на місяць. Батьки кажуть, що за таких умов, скоріш за все, колективи розпадуться, а діти втратять можливість творчо розвиватися і опиняться на вулиці.

Такий стан речей обурює батьків, адже із 2000-го року вони самостійно робили ремонти репетиційних кімнат, закупляли меблі, обладнання та музичні інструменти. Крім того, у багатьох сімей у цих самодіяльних колективах займається двоє чи троє дітей одночасно.

pal_8269
pal_8263

Під час пікету до людей вийшов представник «Львівської залізниці». Він запросив керівників колективів на перемовини. При цьому зазначив, що керівництво готове піти на компроміс і знизити вартість орендної плати за приміщення для репетицій.  Але зарплати педагогів відтепер повинні лягти на плечі батьків вихованців самодіяльних колективів.

Основне фото: “Голос України”
Інші фото: “День”.

Схожі новини