Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Діти з ковідом заповнюють лікарні
21 Січня, 12:23
logo-black

Діти з ковідом заповнюють лікарні

Кількість госпіталізованих дітей з COVID-19 стрімко зростає. Лише за дві доби новостворене ковідне відділення у дитячій лікарні Першого територіального медичного об’єднання Львова заповнилося майже повністю: з 30 ліжок зайняті 26. Про це повідомляє пресслужба Першого територіального медичного об’єднання.

«Наразі в нашому відділенні шість діток до року. Найменшому пацієнту лише сім місяців. Найстаршому – 14 років. Усі у стані середньої важкості. Уже розгорнуто 30 ліжкомість. За потреби їх кількість збільшимо до 100», – йдеться у повідомленні.

Медики звертають увагу на те, що діти не мають специфічних симптомів хвороби, і переносять хворобу так само по-різному як дорослі.

«Якщо у дитини висока гарячка, яка погано збивається. Може бути кашель, блювання і діарея. При таких симптомах звертайтеся до сімейного лікаря і він обере потрібну тактику дій. Бажано зробити експрес-тест, щоб визначити чи це коронавірусна інфекція», – говорить лікар-педіатр діагностично-ізоляційного відділення дитячої лікарні Першого територіального медичного об’єднання Львова Тетяна Маланчак.

Додамо, що у ковідному відділенні Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ зараз перебуває 76 дітей.

Схожі новини