Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Діти з Новояворівська зняли кліп у Крехівському монастирі (Відео)
18 Жовтня, 14:37
logo-black

Діти з Новояворівська зняли кліп у Крехівському монастирі (Відео)

У середу, 16 жовтня, діти з ансамблю “Веселкові барви” вокальної студії “Мій голос”, що діє при церкві Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ у Новояворівську, проводили зйомки кліпу на пісню “Ісус”. А вчора відео уже з’явилося в мережі.

Кліп вражає професійним виконанням, щирістю дитячих почуттів та емоцій. Знімали його у Крехівському монастирі на Жовківщині.

«Ми й самі дивуємося, як так швидко вдалося все зробити. Тут Господня рука відчувалася у всьому: і погода була чудова, і якось так легко знімалися кадри. Робили багато дублів з різних ракурсів, а впоралися за 3,5 години, – розповідає LMN керівник ансамблю Надія Колиняк. – Насправді діти дуже хвилювалися, адже вперше знімали кліп. Та й відповідальність велика – треба було через камеру передати всю ту любов, яку самі відчуваємо до Бога. Донести до сердець людей істину, що у всьому треба покладатися на Нього».

У кліпі знялися Ірина Бонк, Ольга Березюк, Марічка Макало, Надія Когут, Матвій Колиняк, Софія Копитчак, Софія Дусько, Дмитро Онацко і Анастасія Бесага. Їм 11-12 років. Займаються вокалом переважно з 6-7-річного віку.

У відео використали слова і музику волинської авторки Елизавети Кравчук. Ідея сюжету – Надії Колиняк.

«Момент, коли діти відчиняють ворота церкви, вони спонтанно придумали самі, – розповідає Надія. –  Оператор зняв перший дубль, показав мені. Дивлюся, а в кадрі такі промінчики сонечка на дітей падають. Наче благодать Божа. І діти входять туди, до Ісуса».

img-20191016-wa0217-1

Вбрання для дітей пошила Наталія Макало. А дизайн придумала Оксана Дусько. Діти обох жінок є учасниками ансамблю. Надія Колиняк щиро вдячна їм та іншим батькам за всебічну підтримку. Бо ж допомагають і фінансово.

img-20191016-wa0279-1

«Поїздки, записи пісень, одяг – це все немалі кошти, – каже. – Але батьки розуміють важливість таких витрат. Не раз кажуть, що цінують навіть вже те, що їхні діти відвідують ансамбль на території церкви. Бо ж біля храму надзвичайна аура. І що особливо тішить – діти ходять сюди із задоволенням. Навіть коли хворіють, стараються не пропускати заняття. Був випадок, коли Софійці Копитчак наклали на ногу гіпс – вона мала тріщину. А ми збиралися записувати пісню. Так тато приніс дівчинку на заняття на руках. І ми все виконали».

У неділю Надія планує організувати для дітей спільний перегляд кліпу. Заодно проведуть репетицію. Адже через тиждень уже співатимуть на фестивалі «Галицькі самоцвіти» у Львові.

Фото: надані вокальною студією “Мій голос”.

Схожі новини