Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дітям-сиротам зі Старосамбірщини подарували дві квартири
17 Грудня, 13:57

Дітям-сиротам зі Старосамбірщини подарували дві квартири

Марія Кузьмин

Брати 19-річний Микола та 17-річний Василь Юськіви з села Тур’є на Старосамбірщині отримали трикімнатну квартиру. Ключі і документи, що посвідчують право на власність, їм вручили під час сесії райради 14 грудня. Тепер хлопці житимуть у селі Кульчиці на Самбірщині.

Кошти виділили в рамках Регіональної програми забезпечення житлом дітей сиріт, що передбачає фінансування з обласного та районного бюджетів.

Микола та Василь – сироти. Молодшому було три роки, коли померла мама. Рік тому не стало батька. Хлопці закінчили Лаврівський дитбудинок. Тепер навчаються у Львові. Микола буде художником, Василь – автомеханіком. Стару хату, що залишилася у селі Тур’є, брати відремонтувати не в силі. Тепер мають добротну квартиру, куплену на вторинному ринку, з гарним ремонтом, меблями першої необхідності. Її ціна -560 тисяч.

Власниками нового житла стали також брати 18-річний Ігор та 12-річний Назар Лужецькі з села Бусовиська. Документи вручили опікунові Оксані Терлецькій. На сесію вона приїхала з Назаром.

 

«Коли померла їхня мама, моя сестра, лишилося четверо сиріток, – роказує LMN Терлецька. – Найменшому, – показує на Назара, – було 4 місяці. Дівчатка вже повиходили заміж. У мене своїх троє дітей. Так і жили ми великою родиною».

 

 

Хлопцям придбали чотирикімнатну квартиру у Старому Самборі. З державного бюджету на помешкання виділили 585 тис. грн

 

«Старосамбірщина – один з небагатьох районів області, що долучилися до програми забезпечення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2018 році в цілому на Львівщині ми придбали помешкання для 75 дітей», – каже Володимир Лис, начальник служби у справах дітей ОДА.

dity1
Схожі новини