Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дітям загиблих на Сході воїнів роздали шкільні набори із-за кордону
28 Серпня, 15:11

Дітям загиблих на Сході воїнів роздали шкільні набори із-за кордону

Спілка “Організація українських жінок” з англійського міста Манчестер зібрала кошти для закупівлі шкільного приладдя та інших подарунків дітям загиблих у бою українських військових з Львівщини, повідомляють у пресслужбі Міноборони України.

diaspora-peredala-shkilni-nabory-dityam-zagyblyh-ukrayinskyh-vijskovyh

“Ми вирішили допомогти зібрати все необхідне до свята Першого дзвоника тим родинам українських воїнів Львівщини, фінансове становище яких не дозволяє зробити це самотужки. Ми знаємо, що у будь-якій країні зібрати дитину до школи – досить високовартісний процес. Спільно з нашими українськими колегами склали список із 20 дітей з таких родин та зібрали кошти. Вийшло близько 30 англійських фунтів на одну особу”, – розповіли представниці організації Слава Мадилюс та Геня Мандзій.

За ці кошти волонтери купили шкільні наплічники, необхідне канцелярське приладдя, спортивні костюми, солодощі та інші необхідні дрібні предмети.

Під час вручення подарунків діти також взяли участь в інтерактивних конкурсах із професійними аніматорами, які для них організував місцевий Будинок офіцерів.

diaspora-peredala-shkilni-nabory-dityam-zagyblyh-ukrayinskyh-vijskovyh-2
Схожі новини