«Наречена сорочку вишила, але хоронитимуть його у формі»: на Золочівщині прощаються із воїном Михайлом Зваричем | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Наречена сорочку вишила, але хоронитимуть його у формі»: на Золочівщині прощаються із воїном Михайлом Зваричем
05 Липня, 17:07
logo-black

«Наречена сорочку вишила, але хоронитимуть його у формі»: на Золочівщині прощаються із воїном Михайлом Зваричем

Вікторія Цимбаліста

Сьогодні, 5 липня, до села Струтин, що у Золочівському районі, привезли тіло 39-річного українського воїна Михайла Зварича. Мешканці навколишніх сіл та райцентру вийшли до дороги зустрічати похоронний ескорт. Діти та дорослі ставали на коліна, віддаючи шану солдатові. Чоловік помер напередодні.

Сестра військовослужбовця розповідає, брат чотири рази їздив в зону ООС. Останній раз був на Луганчині на самому “нулі”. Минулої середи з побратимами повернувся у відпустку до військової частину у Володимир-Волинську.

«Перших два рази не був на передові. Але хотів дуже туди, де йдуть бойові дії. Батьки просили: «не йди, чого?», а Михайло відказував: «а хто..?». Він був кухарем, простим солдатом. Але робота його була зовсім нелегка. Досвіта 4 година вставав, щоб наварити їсти для побратимів, лягав за північ. Стреси, нервове виснаження, переживання, все це, напевне, і далось взнаки, – розповідає LMN Леся, сестра військовослужбовця.

Михайло Зварич із побратимами готувався до військового параду на честь повернення із АТО, який мав відбутися вчора. Рідні розповідають, що нічого не передувало біді.

«Ще у вечері в 19 говорив з мамою по телефону, запрошував на парад. А потім подзвонили і сказали, що Михайло в реанімації в лікарні. Він просто знепритомнів на вулиці. З Волині його перевезли реанімобілем до Львова. Лікарі казали дуже важкий випадок. Сильний крововилив в мозок. Боролися за його життя всім відділенням, але, на жаль, врятувати не вдалось, – додає сестра.

Жінка каже, брат приїхав у відпустку, щоби розписатися із своєю нареченою. Жили з нею цивільним шлюбом, тепер хотіли узаконити відносини. Придбали для себе омріяний будинок.

«Надя вишила для нього сорочку, але хоронитимуть його у військовій формі…Вони дуже любили одне одного Михайло надсилав гроші, ми купили їм будинок, такий, про який він мріяв, де поруч річка і садок.., шкода, але він його так і не побачив. Брат був дуже доброю людиною. Він хоч і розлучений, але навіть із попередньою дружиною в чудових відносинах. Донечка його завжди до нас приходить. Напевне, Богові таки справді там потрібні хороші люди».

Михайла Зварича похоронять завтра на місцевому кладовищі. У загиблого чоловіка залишилась 16-річна донька від першого шлюбу та трирічний хлопчик, якого виховував із цивільною дружиною.

ФОТО: Золочів нет. та зі сторінки Фейсбук Михайла Зварича

Відео