Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Діяли під прикриттям правоохоронців: у Львові засудили п’ятьох ромів
28 Лютого, 14:41

Діяли під прикриттям правоохоронців: у Львові засудили п’ятьох ромів

Залізничний районний суд Львова визнав винними п’ятьох жінок ромської національності. Вони під прикриттям правоохоронців обкрадали людей на головному залізничному вокзалі Львова. Одна з обвинувачених проведе у тюрмі 7,5 років, а інші – по сім років, – пише Захід.нет

Відомо, що жінки у травні 2018 року увійшли до складу злочинної групи. Обкрадали людей на головному залізничному вокзалі Львова. Всі уродженки Берегово, що на Закарпатті. Вони систематично вчиняли крадіжки, а частину краденого передавали чотирьом поліцейським, що прикривали їх.

«Протягом травня – серпня 2018 року вони вчинили щонайменше 14 крадіжок на загальну суму 168 тисяч гривень. Частину цих коштів, 82 тисячі гривень ромки розділили між собою, а іншу частину 86 тисяч передали правоохоронцям», – зазначено у матеріалах справи.

У суді ромки розповіли, що вони мали передавати правоохоронцям половину краденого, а також фіксовані суми, які залежали від часу, коли здійснювались крадіжки.

«Якщо крадіжки відбувались з 06:00 до 08:00, то треба було давати 2,5 тис. грн, якщо з 08:00 до 20:00, то – 3 тис. грн. Викрадені документи та банківські картки також передавали правоохоронцям», – йдеться у справі.

Матеріали щодо чотирьох правоохоронців, які організували та прикривали діяльність ромок, виділені в окреме кримінальне провадження. Вироку щодо правоохоронців ще немає.

Ромок визнали винними у вчиненні крадіжок у особливо великих розмірах, які були вчинені організованою групою.

На вирок суду може бути подана апеляція протягом 30 днів з моменту його проголошення.

ФОТО: Львівський портал(ілюстрація)

Схожі новини