Для 5-річної Яринки зі Стрілок оголошено збір коштів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Для 5-річної Яринки зі Стрілок оголошено збір коштів
09 Лютого, 16:29
logo-black

Для 5-річної Яринки зі Стрілок оголошено збір коштів

5-річна Яринка Дуб із села Стрілки, що на Львівщині, потребує допомоги. У дівчинки виявили саркому, і найближчим часом на неї очікує непросте і вартісне лікування.

«Моя донечка завжди була дуже енергійною та активною дитиною. Я б не ніколи не змогла подумати, що з нами трапиться така біда»,- ділиться мама дівчинки Марія.

В грудні минулого року Яринка почала жалітись на біль у спинці. Медики виставляли різні діагнози, але лікування не допомагало. Та вже на Різдво, коли в дитини повністю відмовили ніжки, самбірські лікарі, до яких вони звернулися, скерували дитину до Львова. А вже у Львівській комунальній міській дитячій клінічній лікарні Яринці поставили діагноз – злоякісна пухлина на хребті.

«Лікарі знайшли досить велику пухлину на хребті. Прооперували. Пізніше результати гістології показали, що в донечки саркома», – тремтячим голосом розповідає мама.

Наразі мама з Яринкою перебувають у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, де проходять додаткові обстеження.

Точна сума, яка знадобиться на лікування, наразі невідома. Однак рідні і близькі Яринки вже оголосили про збір коштів, розуміючи, що їх треба буде терміново і чимало.

«Про конкретну суму ще не знаємо, але збираємо вже, щоб потім не було пізно», – каже пані Марія.

Львівська мануфактура новин залишається на зв’язку з сім’єю і щойно з’явиться додаткова інформація – ми одразу її оприлюднимо.

Хто має можливість допомогти Яринці боротись за своє життя і здоров’я, просять надсилати кошти за реквізитами:

Дуб Марія Василівна (мама, картка Ощадбанку) – 5167803210025347

Дуб Руслан Миколайович (тато, картка Приватбанку) – 5168745118942892

Відео