Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Для чотирьох категорій водіїв спрощено порядок перетину держкордону
08 Березня, 13:17

Для чотирьох категорій водіїв спрощено порядок перетину держкордону

Спрощено порядок перетину державного кордону для водіїв віком від 18 до 60 років. Відповідне рішення ухвалене Урядом для налагодження міжнародної логістики. Воно стосується як водіїв вантажівок, так і залізничного транспорту. Про це повідомили у Міністерстві інфраструктури України.

Йдеться про водіїв, які здійснюють:

  • міжнародні вантажні перевезення;
  • перевезення для потреб Збройних Сил України;
  • перевезення медичних вантажів;
  • вантажів гуманітарної допомоги.


Для отримання відповідного рішення перевізник має звернутися з даними про водіїв до Міністерства інфраструктури України або до обласної, Київської міської військової адміністрації.

Автоперевізники, які мають ліцензію на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень можуть подати повідомлення як письмово, так і в електронному вигляді з використанням  електронного кабінету перевізника Системи «ШЛЯХ».

Міністерство інфраструктури бере на себе зобов’язання оформляти всі необхідні документи протягом двох годин з моменту отримання повідомлення від перевізника.

“Звертаємо увагу, що відповідальність за повернення водія на територію України після виконання перевезення лежить на перевізнику”, – наголошують у Міністерстві.

З усіх питань щодо організації перевезень гуманітарних вантажів через державний кордон та всередині країни можна звертатися на багатоканальну телефонну лінію щодня з 08:00 до 17:00: + 38 (044) 334 43 04.

Схожі новини