Для дітей проводитимуть тренінги з домедичної допомоги | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Для дітей проводитимуть тренінги з домедичної допомоги
27 Січня, 18:14

Для дітей проводитимуть тренінги з домедичної допомоги

Сьогодні, 27 січня, у Львові провели перше навчання з надання домедичної допомоги. Про це повідомили в Львівській міській раді.

Перший такий тренінг провели для працівників Львівської міської ради. Надалі вони стануть системними та будуть доступними для всіх охочих. Особливу увагу звертатимуть на навчання старшокласників.

«У Львові є близько 50 тренерів, які можуть проводити такі навчання в районних адміністраціях, в медіатеках, у школах. Особливий акцент ми будемо робити на навчанні старшокласників. Це має стати системною роботою, щоб кожен львів’янин вмів надати домедичну допомогу», – говорить міський голова Андрій Садовий.

Тренінг на 80% складається із практики. Проводять його спеціалісти Мальтійської служби допомоги.

«Дуже важливо, що питання домедичної допомоги зараз є на порядну денному. Зараз українці переживають певну тривогу і невпевненість, тому знання першої допомоги дають певне заспокоєння, що ми зможемо допомогти собі і своїм близьким. Ця інформаційна безпека знімає стресовий стан, а це зараз вкрай важливо», – наголосила представниця Мальтійської служби допомоги Олена Голишева.

Відео