Для дорослих і дітей: Львівська Опера завершує 122-й театральний сезон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Для дорослих і дітей: Львівська Опера завершує 122-й театральний сезон
13 Червня, 11:51

Для дорослих і дітей: Львівська Опера завершує 122-й театральний сезон

У неділю, 19 червня, Львівська національна опера завершує 122-ий театральний сезон. Глядачі мають змогу впродовж останнього тижня діяльності театру у цьому сезоні, переглянути і почути справді найкраще: світову оперну та балетну класику – опери «Богема» і «Тоска» Дж. Пуччіні, гала-концерт з найкращих фрагментів з опер Дж. Верді та балет «Жізель» А. Адана, а також українську містичну феєрію «Коли цвіте папороть» Є. Станковича. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Цьогоріч у театрі вперше спеціально до закриття сезону підготували і святковий бал для наймолодших глядачів – дітей 2-4 років разом із батьками запрошують на «Бал іграшок», що відбудеться у Дзеркальній залі театру.

Також на камерній сцені у Дзеркальній залі театру відбудуться спеціальні концерти української музики. Зокрема концертна програма 15 червня «Життя є світло людей» буде присвячена виключно творчості сучасного львівського композитора Юрія Ланюка, з нагоди ювілею митця, а у день завершення сезону виступатиме ще один знаний львівський колектив – Галицький академічний камерний хор.

Окрім того, цьогоріч Львівська опера вперше долучається до театрального фестивалю із 23-річною історією «Мельпомена Таврії». Фестиваль традиційно відбувався у Херсоні, однак цьогоріч місто проведення перебуває під окупацією, тож фестиваль змінює формат – театри-учасники не привезуть вистави до Херсона, а показуватимуть їх на своїх майданчиках. Львівська опера з цієї нагоди показуватиме феєрію «Коли цвіте папороть» Є. Станковича, долучившись до фестивалю разом із іншими 57-ми театрами із 11 країн світу.

Зазначимо, Львівська опера завершує сезон, однак не зачиняє двері для відвідувачів та слухачів. Впродовж літньої відпустки театр можна буде відвідати, щоб оглянути інтер’єр, а також насолодитися камерною інструментальною музикою у Дзеркальній залі театру.

Додамо, вже відомо, коли театр розпочне наступний 123-ій сезон, а також, що виконуватиме у новому сезоні. Отож насолоджуватися виставами на головній сцені театру глядачі зможуть з 29 липня, а розпочинати сезон будуть українські опери та балети.

Варто зазначити, що для колективу театру, як і для всіх українців, це був один із найважчих сезонів через спочатку ковідні обмеження, а потім – воєнними діями. Багато планів театру, на жаль, не були реалізовані. Однак, попри все, театр продовжує працювати.

Додамо, охочі можуть відвідати події Львівської національної опери, що завершують 122-ий театральний сезон:

  • Концерт «Життя є світло людей» з нагоди 65-ліття композитора Юрія Ланюка
  • Феєрія (фолькопера-балет) «Коли цвіте папороть» Є. Станковича
  • Концерт «Верді-Гала»
  • Інтерактивний дитячий концерт «Бал іграшок»
  • Привіт, оперо! Забавлянки для дітей 2-4 років
  • Концерт Галицького академічного камерного хору
  • Опера «Богема» Дж. Пуччіні
Відео