Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Що робити українцям, які виїхали до Перемишля
04 Березня, 11:22

Що робити українцям, які виїхали до Перемишля

В Укрзалізниці розповіли, що робити українцям, які виїхали евакуаційними потягами до Польщі, зокрема до Перемишля.

Варто знати, що поїзди з України прибувають на перон №5 вокзалу Перемишля. Після проходження паспортного контроля пасажири можуть отримати допомогу від волонтерів та співробітників польської залізниці: воду, їжу та детальну інформацію стосовно найближчих рейсів країною.

З Перемишля щоденно відправляється декілька поїздів до різних міст Польщі: Варшави, Кракова, Познані, Катовіце тощо. Щодня близько 21:30 відправляється поїзд RegioJet до Праги. Цих додаткових поїздів немає у розкладі та на табло у вокзалі.

Пасажирам рекомендується уважно слухати оголошення на вокзалі та за необхідності питати волонтерів, які допоможуть зорієнтуватись у найближчих рейсах. Платити за квиток не потрібно: проїзд для громадян України безкоштовний на всіх польських поїздах.

“Якщо пасажир збирається поїхати далі поїздом Інтерсіті (IC), то йому необхідно отримати безкоштовний квиток з реєстрацією місця в квитковій касі у вокзалі. Для цього достатньо показати український паспорт. В разі користування регіональним поїздом (не інтерсіті (ІС)) ніяких додаткових документів не потрібно: безкоштовний квиток видасть кондуктор у вагоні”, – кажуть в Укрзалізниці.

Поїзди, які повертаються до Львова з Перемишля, теж беруть пасажирів. Проїзд ними також безкоштовний: пасажири можуть пройти до міжнародного терміналу біля п’ятого перону, пройти паспортний контроль та зачекати наступного поїзда.

Схожі новини