Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Для українців за кордоном створили цифрового помічника
27 Квітня, 15:26

Для українців за кордоном створили цифрового помічника

Для українців, які через війну змушені шукати прихисток за кордоном, запрацювала платформа Handy Friends for Ukraine. Це легкий у використанні цифровий помічник у вигляді чат-бота у месенджерах Viber і Telegram, який допомагає українцям знайти необхідну інформацію про житло, медицину, освіту та адаптуватись до життя за кордоном.

Платформа працює вже у 45 країнах світу, вона об’єднує волонтерів, бізнес, органи влади, гуманітарні організації та тих, хто наразі потребує допомоги, інформують у Львівській ОВА.

Найближчим часом сервіс стане у нагоді українцям, які приймуть рішення повернутись додому. Зокрема, у меню чат-бота з’явиться нова кнопка “Повернутись в Україну”, яка охопить усі країни, в які виїхали наші громадяни. Сервіс допоможе їм швидко зорієнтуватися щодо усіх питань, котрі виникнуть в процесі повернення, – повідомляють у Львівській ОВА.

Зазначимо, що від початку російської агресії через державний кордон у пунктах пропуску в межах Львівської області пропущено майже 2,5 мільйони осіб (з них: на виїзд з України – 1 мільйон 800; на в’їзд в Україну – 650 тисяч осіб).

Схожі новини