Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Для ветеранів та сімей загиблих захисників створили чат-бот
18 Березня, 17:47

Для ветеранів та сімей загиблих захисників створили чат-бот

Міністерство у справах ветеранів України та Український ветеранський фонд запустили Telegram-бот для ветеранів, членів їхніх родин, сімей загиблих Захисників та добровольців територіальної оборони. Інформує прес-служба ЛОВА.

«Навіть в умовах повномасштабної російської збройної агресії Мінветеранів продовжує системно реалізовувати державну ветеранську політику. З метою покращення комунікації та спрощення процедури отримання інформації про необхідні послуги, фахівці Мінветеранів спільно з фахівцями Українського ветеранського фонду розробили бот для усіх категорій, що ними опікується Міністерство», – розповіла Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Як зазначила виконавча директорка Українського ветеранського фонду Наталія Калмикова, у Telegram-боті зібрана актуальна інформація щодо державних ресурсів, які надають допомогу населенню.

«Цей бот створений для оперативного пошуку допомоги ветеранам та їхнім родинам. Це – єдине вікно, у якому міститься уся необхідна під час воєнного стану інформація», – підкреслила Наталія Калмикова.

У чат-боті можна знайти актуальну інформацію про мобілізацію, пошук амуніції, евакуацію, гуманітарну допомогу, консультації для родин загиблих воїнів та багато іншого.

Схожі новини