«Для збагачення місцевих князьків»: на Самбірщині рубають ліс попри опір громади (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Для збагачення місцевих князьків»: на Самбірщині рубають ліс попри опір громади (ВІДЕО)
24 Червня, 14:46

«Для збагачення місцевих князьків»: на Самбірщині рубають ліс попри опір громади (ВІДЕО)

В селі Соснівка у Старосамбірській громаді виявлені масові незаконні порубки. На невеликих площах по 20-30 пеньків, таких місць чимало, рубки нещодавні. Місцеві стверджують, що неодноразово зверталися до влади, лісників, поліції, охоронної фірми – все марно. Кажуть, що рубають ліс не на війну і не дрова для сімей, а для збагачення місцевих князьків та кланів. Про це повідомив співзасновник громадського руху «СтопЛісоцид» Василь Курій.

«Допоможіть, в нашому селі робиться страшна кара, масово вирубують ліси, орудують одні і ті самі, ми неодноразово зверталися до влади, лісників, поліції, охоронної фірми – все марно, просимо відреагувати. Цей ліс не на війну і не дрова для сімей, це незаконне збагачення місцевих князьків та кланів… Допоможіть, ми також готові дозволити рубати для нашого війська, якщо є потреба хай навіть все вирубають ми самі ще допоможемо», – оприлюднив громадський активіст повідомлення, яке отримав від місцевих мешканців.

За словами місцевих, ділянки належать підприємству Львівської обласної ради «Галсільліс». Це землі Національного природного парку «Королівські Бескиди»

Що можу додати від себе, та нічого, просто нічого, довго мовчав, соромно таке висвітлювати, але по іншому не можна, по іншому приховуєш та стаєш посібником, – каже Василь Курій.

Відео