Для хворої Надійки із Соснівки та її хлопця влаштували благодійну акцію “Врятуй кохання” (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Для хворої Надійки із Соснівки та її хлопця влаштували благодійну акцію “Врятуй кохання” (ВІДЕО)
14 Лютого, 20:22
logo-black

Для хворої Надійки із Соснівки та її хлопця влаштували благодійну акцію “Врятуй кохання” (ВІДЕО)

Тетяна Пасічник

У День закоханих на площі Ринок розпочалась благодійна акція для збору коштів на лікування Надії Козюри. У 18-річної дівчини із Соснівки лейкемія. Зараз вона приймає хіміотерапію у Києві. Пересадку кісткового мозку робитимуть у Туреччині. На операцію треба зібрати чимало коштів.

Велике серце з пінопласту, заввишки понад два метри, розмальовує художник. Збоку стоїть скринька для грошей та мольберт з фотографією закоханих – Надії та її хлопця Миколи. Також привезли 100 кульок з гелієм.

Охочі пишуть побажання хворій Надійці на листочку та прикріпляють на велике серце. Також фотографуються та кидають кошти у скриньку. Ввечері серце романтично підсвічується.

Дійство організував знайомий дівчини Остап. Він випадково побачив у соцмережах історію Надійки та став донором крові для неї. Каже, після зустрічі з дівчиною не зміг залишитись осторонь.

“ Я ніколи не організовував такі акції, не займався благодійністю, – розповідає Остап. – Ця історія мене вразила, у Надійки діагностували четверту стадію раку крові. Їй треба допомогти та дати шанс на одужання. Їх кохання з Миколою настільки чисте, що просто торкається душі. Символічно до Дня закоханих вирішив таким чином зібрати кошти. Надіюсь, людей зворушить ця історія”.

Ідея акції виникла лише вчора, тому до організації підключились всі охочі. Приєднались також подруги Надійки.

“Ми одразу почали дзвонити до художників, скульпторів. Ті, коли чули з якою метою ми це робимо, погоджувались без проблем зробити все безкоштовно. У місцевій церкві ми позичили мольберт. Всі дуже радісно йшли нам назустріч”,- каже Остап.

Остап розповів, що з самого початку була ідея розмістити скульптуру з льоду, але через погоду це стало неможливим.

Перехожі реагують по-різному. Одні фотографуються і йдуть. Інші – витирають сльози та кидають гроші у скриньку.

Через сильний вітер організаторам не вдалось здійснити задумане так, як хотілось. Однак, добра справа зроблена.

Надійку така акція розчулила та шокувала.

“Коли Остап мені подзвонив та розповів, у мене просто не було слів, – каже дівчина. – Я безперервно плакала. Я здивована, що людина, яка мене зовсім не знала, готова мені так допомагати.

Мене мій Коля дуже підтримує. Я тільки у цій ситуації зрозуміла, наскільки треба цінувати рідних. Все інше – байдуже”.

Акція триватиме невизначений час. Організатори кажуть, слідкуватимуть за реакцією людей. Якщо перехожі будуть активними – скульптура зі скринькою стоятиме довго.

Зараз Надя у критичному стані. Їй треба допомогти.

Номер картки:

4149 4390 0354 1913 Козюра Надія (ПриватБанк) гривні

Номер картки мами:

5168 7573 8735 5052 Козюра Наталія (MasterCard ) USD

Фото та відео: LMN

Відео