Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Для мене кожна справа є пріоритетною»,  – головна прокурорка Львівщини
21 Жовтня, 18:31
logo-black

«Для мене кожна справа є пріоритетною», – головна прокурорка Львівщини

Основне завдання Прокуратури зараз відкриватися та ставати доступнішою для представників громадського середовища та медіасвіту. Про це сьогодні, 21 жовтня, на брифінгу повідомила новопризначена очільниця Прокуратури Львівської області Ірина Діденко.

За її словами, основними проблемами зараз є недовіра до правоохоронних органів, недовіра до органів влади, медицина, рейдерство, незаконні забудови.

«Це величезні кейси, величезні блоки питань щодо яких у нас є багато інформації. Я розумію, з чого мені починати, з яких регіонів і якої проблематики. Зараз я вивчу це все, але будуть подальші дискусії в форматі круглих столів, тому що в нас активна громадськість. Вона, виявляється може не тільки показувати проблему, а й пропонувати ефективні шляхи вирішення», – зазначила Ірина Діденко.

Вона також наголосила, що вважає неприпустимим те, що деякі справи тягнуться вже 5-10 років.

«Якщо там є докази, то треба їх передати в суд, якщо нема, то закрити», – каже прокурорка.

На запитання журналістів, яку справу вважає пріоритетною відповіла, що для неї всі дуже важливі.

«Насправді для бабусі, в якої вкрали щось з хати, її справа найважливіша. Для кожної людини важлива саме її справа, тому в мене  пріоритетів бути не може. Мій пріоритет – захист кожного звичайного громадянина. Дуже сподіваюсь, що мені вдасться це зробити», – завершила Діденко.

Фото: LMN

Схожі новини