Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Для молодих батьків – це велике щастя”: у парку Борислава облаштували громадську вбиральню
13 Серпня, 17:57
logo-black

“Для молодих батьків – це велике щастя”: у парку Борислава облаштували громадську вбиральню

Тетяна Пасічник

У Бориславському міському Парку культури та відпочинку облаштували громадську вбиральню.

Працюватиме вона в одному із приміщень “зеленого театру”.

У вбиральні облаштували все необхідне для зручності містян. Підключили водопостачання та водовідведення. Провели освітлення, підлогу і стіни виклали плиткою.

” Встановили нові унітази, рукомийники та двері. Вже наприкінці додадуть необхідні дрібниці: мильниці, рушники, гачки-вішалки. Згодом доробимо пандус”, – повідомили у Бориславській міській раді.

Також планують або придбати, або змайструвати власноруч відкидний пеленальний столик для зручності молодих батьків та їх дітей.

“Вийти з дитиною на вулицю надовго було для нас проблемою, адже  передягнути дитину не було де. Громадських туалетів дуже мало. Бувало, просто на лавочці вирішували “свої справи”, або швиденько бігли додому. Для молодих батьків відкриття громадського туалету – велике щастя, на мою думку. Особливо в парку, де часто гуляють діти”, – ділиться враженнями мешканка Борислава Анастасія Гуняк.

Директор парку Ігор Саган розповів, що вбиральня працюватиме кожного дня, однак за різним графіком. У будні дні – з 9.00 до 17.00, вихідні та святкові дні – з 12.00 до 21.00.

Фото: ілюстративне.

Схожі новини