Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Для Миколаївської школи купили сучасні телевізори
04 Лютого, 16:58
logo-black

Для Миколаївської школи купили сучасні телевізори

Вікторія Ничта

Перші класи Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів поповнилися новими телевізорами із системою SMART. Нову техніку для школярів придбали завдяки підтримці міської ради.

«Ми вже 4 роки підтримуємо фінансово цю школу, – каже міський голова Андрій Щебель. – Почалося усе з того, що у 2016 році там запровадили перший і єдиний у районі проект «Інтелект України». Мені і міським депутатам ця ідея дуже сподобалася, адже сутність цього проекту полягає не в насиченні дитини знаннями, а в набутті нею необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці. А ще – розвитку пам’яті, мислення, уяви й уваги. Але, щоб реалізувати такий проект, необхідно було чимало коштів. Тому ми вирішили, що усіма можливими способами підтримаємо таке починання. Спочатку закупили парти, необхідне шкільне приладдя. Потім ноутбуки та іншу техніку».

Днями міський голова Андрій Щебель вручив першокласникам три смарт телевізори.

84441452_522947604996812_3300688822311845888_n

«Тепер усі три класи школи мають посилений доступ до інтерактивного навчання, – каже мер. – Сподіваюся, що нова техніка допоможе в роботі вчителям та дасть змогу дітям відкривати нові горизонти у навчанні. І, звичайно, що не залишимо поза увагою і інші школи нашого міста».

Схожі новини