Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Для ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу обрали нового управителя
13 Листопада, 13:48

Для ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу обрали нового управителя

Компанія АРМА планує підписати угоду із ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Тепло» на управління активами ТЕЦ в Новояворівську та Новому Роздолі. Договір мають укласти вже у стислі терміни, без проведення повноцінного конкурсу. Все через надзвичайну ситуацію з теплопостачанням у цих двох містах.

«Щомісячний розмір винагороди управителя становитиме 25% від доходів від управління. Угоду з київською компанією запланували укласти без торгів, застосувавши переговорну процедуру. Через нагальну потребу у здійсненні закупівлі через виникнення особливих економічних чи соціальних обставин. Вони унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій», -йдеться у повідомленні на сайті АРМА.

Із попереднім управителем – київським приватним підприємством «Гарант Енерго М» – угоду мають розірвали через незадовільну роботу, яка призвела до оголошення Львівською обласної адміністрацією надзвичайної ситуації у Новояворівську та Новому Роздолі через зрив початку опалювального сезону. Поки АРМА не надала інформації про анулювання угоди з «Гарант Енерго М», – пише Захід.нет.

До слова, газопостачальна компанія «Нафтогаз Тепло» є приватною компанією, 100% статутного капіталу якої володіє державний «Газ України» концерну «Нафтогаз». ТОВ було створене у серпні 2018 року, воно надає природний газ для теплопостачальних підприємств і промисловості.

 

Схожі новини