Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дмитро Сосновський залишив посаду головного тренера національної збірної з боксу
12 Січня, 16:24
logo-black

Дмитро Сосновський залишив посаду головного тренера національної збірної з боксу

Софія Козаренко

Дмитро Сосновський написав заяву на звільнення за власним бажанням на прохання президента Федерації боксу України Володимира Продивуса.

«Саме під керівництвом Дмитра Дмитровича наша збірна України отримала світове визнання як однієї з найсильніших боксерських держав. Проте минулі перемоги вже стали історією. Попереду у нас надзвичайно важливий та непростий передолімпійський рік. Нам необхідно здобувати ліцензії та активно готуватися до Олімпіади в Токіо-2020. Не виключаю, що для реалізації даних цілей нашій команді необхідний новий «свіжий ковток повітря»… Ми не можемо допустити повторення 2016 року» – відзначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус на офіційному сайті федерації.

За 15 років плідної роботи команда Дмитра Сосновського вигравала першість на Чемпіонатах Європи, стала найсильнішою збірною світу 2011 року та виборола загальнокомандну першість на боксерському турнірі Олімпійських ігор 2012 року. Окрім того за версією Міжнародної асоціації боксу у 2011-му Дмитра Сосновського визнали найкращим тренером світу.

«Всім дуже дякую, претензій ні до кого не маю. Дякую всім спортсменам, тренерам за те, що працювали. Ми працювали плідно, результат говорить сам за себе. Все, як в житті, – людина народжується, людина помирає. Так само тут, нічого вічного немає. Вирішив президент так – значить так вирішив» – розповів Дмитро Сосновський LMN.

Тренерську кар’єру Дмитро Сосновський розпочав 1979-ого у львівських «Трудових резервах». Підготував п’ятьох майстрів спорту міжнародного класу, двох заслужених майстрів спорту  – Андрія Котельника, Георгія Чигаєва. На час, коли Сосновський очолював національну збірну припав період виступу так званої «золотої команди», у складі з Василем Ломаченком, Олександром Усиком і Олександром Гвоздиком.

Новим очільником збірної України з боксу стане колишній головний тренер національної команди Азербайджану Леонід Лоївський.

Фото: з особистого архіву Дмитра Сосновського

Схожі новини