«ДНР» хоче використовувати голоси дітей на псевдореферендумах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«ДНР» хоче використовувати голоси дітей на псевдореферендумах
22 Вересня, 16:51

«ДНР» хоче використовувати голоси дітей на псевдореферендумах

Російські загарбники хочуть залучити дітей до фейкового “референдуму”. СБУ перехопила відповідні документи терористичної організації так званої “днр”. Про це повідомляє Служба безпеки України.

За даними СБУ, окупанти сподіваються розширити «електоральну базу» на псевдореферендумі про приєднання до рф, залучивши місцевих дітей віком від 13 до 17 років.

За рахунок малолітніх «виборців» окупанти намагаються штучно компенсувати катастрофічну нестачу «голосів» для легітимізації фейкового плебісциту.

А щоб посилити контроль за «явкою», неповнолітніх мають супроводжувати до «виборчих дільниць» їхні батьки, опікуни або представники так званих «дитячих будинків» на тимчасово окупованій території регіону.

Також для “накрутки показників” псевдореферендуму до нього планують залучати родини з Донецької області, які мають місцеву реєстрацію, але тимчасово виїхали до росії.

Відповідні зміни до “виборчого процесу” його московські куратори доручили так званій “центральной ізбіратєльной комісії днр”. Саме це псевдодержавне утворення підготувало проєкти відповідних документів у вигляді “постановлєній” і додатку щодо проведення фейкового голосування за участі неповнолітніх.

Наразі СБУ ідентифікувала всіх організаторів незаконної діяльності, встановила їхнє місцезнаходження та задокументувала злочини.

Відео