До 10-ї річниці Революції Гідності у Львові планують провести заходи вшанування памʼяті: перелік | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
До 10-ї річниці Революції Гідності у Львові планують провести заходи вшанування памʼяті: перелік
19 Січня, 18:30

До 10-ї річниці Революції Гідності у Львові планують провести заходи вшанування памʼяті: перелік

До 10-ї річниці смерті перших Героїв Небесної Сотні у Львові проведуть низку заходів. Про це повідомили у Львівській міськраді.

Зокрема, 21 січня о 17:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться Вечір спогадів про Юрія Вербицького – першого з Героїв Небесної Сотні, вченого, програміста, альпініста.

22 січня о 14:00 – відкриття виставки, присвяченої сихівчанину Юрію Вербицькому у Центрі Довженка (просп. Червоної Калини, 81).

22 січня о 18:00 – вшанування перших Героїв Небесної Сотні.

«Ми повинні пам’ятати, відтворювати, говорити про тих людей і ті події, що стали точкою незворотності та переконливої перемоги. Хто як не ми… Якщо ми не пам’ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні, то чи пам’ятатимемо згодом сьогоднішніх героїв та їх щоденні подвиги», – зазначає директорка Музею Гідності Андріяна Дигдалович.

Нагадаємо, 22 січня 2014 року у лісі поблизу села Гнидин близько 6-ї години ранку було знайдене тіло викраденого напередодні з офтальмологічної лікарні майданівця, львів’янина Юрія Вербицького зі слідами жорстоких катувань. Зранку на вул. Грушевського внаслідок вогнепальних поранень загинули Сергій Нігоян і Михайло Жизневський, був смертельно поранений Роман Сеник( помер у лікарні 25 січня).

Відео